Haldun Domaç'tan Flaş Mert Hakan Yorumu! / A Spor / Son Sayfa / 14.10.2020

14 Okt 2020
1 111 Aufrufe

Haldun Domaç'tan Flaş Mert Hakan Yorumu! / A Spor / Son Sayfa / 14.10.2020
Kanalımıza Abone Olmak İçin : bit.ly/33aws8F
Transfer Gündemi :
Beşiktaş Haberleri İçin : bit.ly/33aws8F
Fenerbahçe Haberleri İçin : bit.ly/2MClrah
Galatasaray Haberleri İçin : bit.ly/33bEoX7
Trabzonspor Haberleri için: bit.ly/2Khz6SL
Futbol Maçı Özetleri için :

#Aspor #Spor

KOMMENTARE
 • TÜRKİYE de 21 takım var

  pafpaf paflolpafpaf paflolVor 16 Tage
 • Türk Futbolunda bir şeylerin değişmesini mi istiyoruz? Yerli B takımların kurulması, genç oyuncuları oynatma teşviği, sezon başı avrupa'ya hazırlık kupası, alt-amatör liglere ve altyapılara yatırım fonu, milli takım genç yerli fonu, Avrupa kupası başarı fonu, diğer spor dallarına katkı fonu ve en önemlisi tabii ki düzen, liyakat, şeffaflık ve denetim içeren paraların çarçur edilmediği yepyeni bir sistem... Türk futbolunda tüm bunları görmek istiyorsak 10 saniyede imzamızı verelim: www.change.org/tffyenisistem

  TheFuttulukTheFuttulukVor 17 Tage
 • Eğer maç videosunun o tartışma bölümü yayınlanmıyorsa tokat olayı vardır. Tokatlama olayı yoksa yayınlarlardı, diye düşünüyorum. Mantık böyle. Kapatmak istiyorlar belli ki kapatsınlar, o zaman. Erol Bulut kaleci Altay'ın antrenörü, ondan bir bilgi almış olacak ki olayın kapatılmaya çalışıldığını söylemiş.

  ali yıldız bekerali yıldız bekerVor 17 Tage
 • zupperkafa.com/gelecegin-futbolculari-gianfranco-ottaviani/ Geleceğin Futbolcuları: Gianfranco Ottaviani 24 yaşındaki Gianfranco Ottaviani, yıllardır birçok takımda oynadı. Her takımda adından sözettiren başarılı forvet bu haftaki futbolcumuz..

  Kim BuKim BuVor 17 Tage
DEhave